Po 30-stu kilku latach podróżowania, obserwacji i uważności na otoczenie i własne ciało, czuję, że odkryłam sens życia. Podsumowałabym to jednym słowem: miłość.


Poza bezwarunkową miłością do świata, którą staram się pielęgnować każdego dnia - robię to, co kocham, otaczam się tym, co kocham i jest tam, gdzie kocham być.


Moją misją jest ułatwienie życia w zgodzie z naturą, której jesteśmy nieodłączną częścią. Wiem, że to może być rozkosznie przyjemne!


Nazywają mnie zapachową wróżką, bo od kilku dobrych lat z niepohamowaną pasją chłonę i dzielę się światem aromatów, przede wszystkim zawartych we flakonikach najczystszych olejków eterycznych.

W ciągu ostatniego roku założyłam Olejkową Szkołę - holistyczną akademię naturalnego życia, która skupia się na aromaterapii i wszelkich innych formach naturopatii, oraz przyłączyłam się do współprowadzenia Olejkowego Sklepu. Spotkasz tu wielu naprawdę świetnych specjalistów różnych dziedzin z zakresu ekologii, wellness czy terapii naturalnych. Sama jestem członkinią międzynarodowego Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu. Nasza olejkowa społeczność korzysta przede wszystkim z najwyższej jakości produktów premium naszej rodzinnej, etycznej marki: Oilo - Organic Oils.


Jestem również założycielką i liderką międzynarodowego eko projektu Ethy (globalna eko mapa, edukacja i społeczność), za który otrzymałam nagrodę od Young Living 5x5 Achieve: Zero Waste. Serdecznie Cię zapraszam do odwiedzenia platformy Ethy - jest duża szansa, że zmieni ona Twoje życie na jeszcze lepsze!

Jako dziennikarka, fotografka, filmowiec i magister filologii włoskiej dużo czasu spędziłam w szalonym wirze pracy w wielu aglomeracjach na świecie, m.in. w samym centrum chaosu duchowego i mentalnego: Los Angeles.


Doświadczenie świata pełnego pośpiechu, rywalizacji i dążenia do iluzorycznej doskonałości doprowadziło mnie do przytulnego domu w naturze z dala od zgiełku miasta, gdzie mogę faktycznie poczuć się doskonale. Tu uprawiam rośliny jadalne i lecznicze, tworzę eliksiry, destyluję hydrolaty i olejki eteryczne. Tu spotykam się z intuicją, prawdą i wolnością duszy.


Moje motto:


Zaufaj i bądź zawsze dobrej myśli - Twoje marzenia już się wydarzyły, a Ty jesteś tu po to, by ich doświadczyć.