Po 30-stu kilku latach podróżowania, obserwacji i uważności na otoczenie i własne ciało, czuję, że odkryłam sens życia. Podsumowałabym to jednym słowem: miłość.


Poza bezwarunkową miłością do świata, którą staram się pielęgnować każdego dnia - robię to, co kocham, otaczam się tym, co kocham i jest tam, gdzie kocham być.


Moją misją jest ułatwienie życia w zgodzie z naturą, której jesteśmy nieodłączną częścią. Wiem, że to może być rozkosznie przyjemne!


Nazywają mnie zapachową wróżką, bo od kilku dobrych lat z niepohamowaną pasją chłonę i dzielę się światem aromatów, przede wszystkim zawartych we flakonikach najczystszych olejków eterycznych.


Ale zapachy nie kończą się na olejkach, dlatego zaczęłam kolekcjonować swoje wrażenia zmysłowe każdego dnia, tworząc Zmysłowy Dziennik Uważności, który niebawem będzie pomocą dla wszystkich, którzy chcieliby czytać siebie i otoczenie zmysłami… Przynajmniej mam taką nadzieję :)

W ciągu ostatniego roku założyłam holistyczną akademię naturalnego życia, która skupia się na aromaterapii i wszelkich innych formach naturopatii. To Olejkowa Szkoła, którą właśnie odwiedzasz.


Jestem założycielką międzynarodowego eko projektu Ethy (eko mapa świata i edukacja), za który otrzymałam nagrodę od Young Living 5x5 Achieve: Zero Waste.


Jestem członkinią międzynarodowego Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia.

Jako magister filologii włoskiej, dziennikarka, fotografka i filmowiec dużo czasu spędziłam w szalonym wirze pracy w samym centrum chaosu duchowego i mentalnego: Los Angeles.


To cenne doświadczenie świata pełnego pośpiechu, rywalizacji i dążenia do doskonałości według czyjegoś zamysłu zaprowadziło mnie do przytulnego domu z ogrodem z dala od zgiełku miasta.


Tu uprawiam rośliny jadalne i lecznicze, tworzę eliksiry roślinne, piszę, śpiewam, gram na instrumentach, tańczę i po prostu tulę się z życiem. A w czasie wolnym strzelam z łuku, co jest idealnym ćwiczeniem na uważność ciała i harmonizację z otoczeniem.Służenie światu w zgodzie ze sobą to dla mnie poczucie spełnienia.

Materiały medialne, w których gościłam...

FILMY

PODCASTY

ARTYKUŁY

KSIĄŻKI

MAGAZYNY

Zapraszam do podglądania projektów, które prowadzę:

Olejkowa Szkoła

Ethy